English

Állásajánlat

A Vígszínház díszítő-bútoros munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet, az allas@vigszinhaz.hu címen. A levél tárgyaként jelölje meg: „díszítő-bútoros”.

Elvárások:

  • Jó fizikai munkabírás,
  • Terhelhetőség,
  • Megbízhatóság,
  • Precíz munkavégzés,
  • Csapatban való gondolkodás.

Feladatok:

  • Elvégzi a próbákra és előadásokra a díszletek rajz szerinti betanított, pontos felépítését és beállítását, biztonsági rögzítését, és a színpadi munkák zavartalan, a meghatározott technológia szerinti, csendes és gyors lebonyolítását.
  • A díszletelemek kisebb javítási munkáit elvégzi

Előny, de nem feltétel:

  • Színházi vagy filmes tapasztalat

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony

A munkavégzés helyszíne: Pesti Színház  (1052 Budapest, Váci u. 9.)

Még ajánljuk

Kapcsolat

Jegyértékesítés és nyitvatartás

Szervezési Iroda
1136 Pannónia u. 8.
Tel: 329-39-20, 329-39-21
Nyitvatartás: hétfő - péntek: 10.00 - 18.00

szervezes@vigszinhaz.hu

Telefon:
06-1-329-3920
06-1-329-3921
06-1-329-2340

06-80-204 443